Привітання голови Бориспільської районної державної адміністрації з Днем Збройних Сил України

/, Новини/Привітання голови Бориспільської районної державної адміністрації з Днем Збройних Сил України

Привітання голови Бориспільської районної державної адміністрації з Днем Збройних Сил України

2021-12-06T12:02:28+00:00 06 Грудня 2021|

Шановні воїни, захисники та захисниці України! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем Збройних Сил України.

Сьогодні ви гордість і найцінніше багатство нашої країни. Ви надія та опора, хранителі спокою і мирного неба над головами українців. Завдяки вам в Україні є патріотична, відважна, національна армія. Кожен українець може впевнено сказати, що сильна держава починається із сильної армії. І це саме про нашу українську армію.

Вірю, що Збройні Сили України є і завжди будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет країни.

На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом. Пам’ять про них навіки залишиться в серцях жителів нашого району. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих Героїв і низько схиляю голову.

Бажаю усім, хто зараз захищає державні кордони на передовій, підвищує свою майстерність на військових полігонах, працює на підприємствах оборонної галузі із честю пройти складні випробування та повернутись до рідних домівок живими і здоровими.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили. Здоров’я та успіхів на ниві служіння українському народу. Зі святом!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан ДЯЧЕНКО.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"