СНІД. Боремося разом.

2021-12-01T16:27:23+00:00 01 Грудня 2021|

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений ВООЗ у 1988 році, а з 1996 року проводиться ЮНЕЙДС.

Цей День встановлений з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

Вже котрий рік поспіль зусилля світових вчених спрямовано на винайдення ефективних методів подолання СНІДу. Однак поки що говорити про успіх, про перемогу над вірусом ВІЛ передчасно.

За оцінками експертів, сьогодні понад 50 млн. жителів планети Земля є ВІЛ-позитивними, а понад 20 млн — вражені СНІДом. Кожного дня у світі інфікується 15-16 тис. осіб, переважно молодого віку, адже більшість молодих людей вважають, що ця небезпечна хвороба їх не торкнеться. Тому, вкрай важливим на сьогодні є забезпечення інформаційної підтримки в питаннях здорового способу життя особливо серед молоді, а саме: надання об’єктивної інформації про ВІЛ і СНІД, сприяння формуванню практичних навичок поведінки в ситуаціях ризику, виробленню толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, обговорення актуальних питань здоров’я та наслідків ризикованої поведінки проблем ВІЛ-інфікування.

Зважаючи на загрозу, яку несе інфекція, закликаємо всіх відповідально ставитися до свого здоров’я!

Кожен повинен усвідомити всю небезпеку, яку таїть в собі СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, яка непрохано  може увійти практично в кожен дім, у кожну родину.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"