Громади Бориспільського району приєднуються до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

/, Новини, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї/Громади Бориспільського району приєднуються до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Громади Бориспільського району приєднуються до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

2021-11-25T11:25:44+00:00 25 Листопада 2021|

Із 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Служба у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрації на чолі з начальником служби Світланою Бутник приєднуються до цієї акції заради об’єднуючої мети – створення соціального простору, вільного від насильства, збільшення у мешканців розуміння та обізнаності щодо форм насильства.

В рамках акції «16 днів проти насильства» у кожній громаді району розроблено план заходів на ці дні. Зокрема у Переяславській міській громаді буде організовано марафон добра «Зроби 20 добрих справ за 30 днів». Проводитимуться психологічні тренінги для батьків «Батьківське щастя: виховання без насильства», круглий стіл «Види насильства в сім’ї».

У навчальних закладах Циблівської громади організовуються зустрічі учнів з поліцейським офіцером громади, службою у справах дітей та сім’ї, на тему «Великі права маленької дитини», «Я – проти насильства».
Ташанська громада планує круглий стіл на тему «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання» з жінками, в родинах яких є ризик вчинення домашнього насильства, розповсюдження друкованої продукції та вуличну акцію «Я маю право жити без насильства» із залученням розповсюдження друкованої продукції.

У навчальних закладах Гірської сільської громади проводитимуться конкурси малюнків «Стоп насильству!» серед учнів 5-9 класів. З дітьми молодших класів триватимуть години спілкування: «Хай у кожному із нас палає свічка добра», «Посієш вчинок – виросте звичка».

Чи не в кожній громаді усі 16 днів акції планується підсвічування помаранчевим кольором адмінбудівлі.

До речі, дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;

  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

  • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

  • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"