Бориспільська районна комісія ТЕБ та НС: з 30 жовтня регіон в «червоній» зоні епіднебезпеки.

/, Новини, УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, РЕГІОНАЛЬНОГО ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Бориспільська районна комісія ТЕБ та НС: з 30 жовтня регіон в «червоній» зоні епіднебезпеки.

Бориспільська районна комісія ТЕБ та НС: з 30 жовтня регіон в «червоній» зоні епіднебезпеки.

2021-10-28T14:24:52+00:00 28 Жовтня 2021|

Під керівництвом голови Бориспільської райдержадміністрації Руслана Дяченка 28 жовтня відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У порядку денному нагально розглядали питання про встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На засідання були запрошені голови сільських та міських рад району, старости населених пунктів, керівники закладів охорони здоров’я, перевізники, представники Бориспільського районного відділу ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Батальйону патрульної поліції у  м. Борисполі Управління патрульної поліції у Київській області.

 

 

«Ситуація з захворюваністю складна, наразі кількість хворих зростає щодня, як і наповненість медзакладів для лікування хворих на коронавірус. Так, у Бориспільському районі маємо три опорних заклади для хворих на COVID. На ранок 28 жовтня у Бориспільській багатопрофільній лікарні у COVID-відділенні перебуває 71 хворий із 85 передбачених ліжкомісць. У Переяславській лікарні маємо 166 госпіталізованих з 235 ліжкомісць, у м. Яготин наразі 77 пацієнтів зі 150 можливих. Тобто, наповненість місцевих лікарень вже понад 50%, усі пацієнти потребують кисню та перебувають у тяжкому та сердньотяжких станах» — зазначив голова райдержадміністрації Руслан Дяченко.

Вислухавши директорів медичних закладів та районного відділу ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» та взявши до відома протокол позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 27 жовтня 2021 № 41 у Київській області, члени районної комісії вирішили встановити з 00 год 00 хвилин 30  жовтня 2021 pоку «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Бориспільського району із застосуванням обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для даного рівня епідемічної небезпеки.

Відтак, вже з цієї суботи почнуть діяти жорсткі обмеження «червоної» зони. Будуть забороненими:

  1. робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

  2. проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

  3. робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

  4. робота ТРЦ та інших розважальних закладів;

  5. робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

  6. робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.

Робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть «зелений» COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту, який дійсний 72 години.

При цьому під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.

«Статистика госпіталізованих вказує, що від ускладнень рятує лише вакцинація. Звертаюсь до кожного жителя нашого району! Не нехтуйте можливістю врятувати своє життя, адже воно у вас одне! Пукти та центри вакцинації працюють на території Бориспільщини щодня, зробити щеплення ви можете без попередніх записів, без коштовно і будь-якою на ваш вибір вакциною!» — наголосив Руслан Дяченко.

Перелік пунктів та центрів масової вакцинації на території Бориспілського району http://raybori.gov.ua/2021/10/27/punkti-ta-tsentri-masovoyi-vaktsinatsiyi-na-teritoriyi-borispilskogo-rayonu-pratsyuyut-shhodnya/

Центри масової вакцинації працюють у всіх районах області. Їх адреси можна переглянути тут.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"