Представники Бориспільської РДА відвідали дитячий будинок сімейного типу в селі Проців

/, Новини, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї/Представники Бориспільської РДА відвідали дитячий будинок сімейного типу в селі Проців

Представники Бориспільської РДА відвідали дитячий будинок сімейного типу в селі Проців

2021-10-27T15:37:45+00:00 27 Жовтня 2021|

27 жовтня 2021 року заступник голови Бориспільської районної державної адміністрації Галина Савчук разом з начальником служби дітей та сім’ї районної адміністрації Світланою Бутник з робочим візитом відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Анатолія та Ірини  Колотуш, що в селі Проців Вороньківської об’єднаної громади.

Метою візиту стало знайомство з сім’єю та їх умовами життя. Дитячий будинок сімейного типу сім`ї Колотуш функціонує на території Процева з 2013 року.

На сьогоднішній день у сім`ї виховується вісім дітей: одна дівчина та сім хлопців. Усі вони навчаються у Ревнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Ці дітки оточені увагою, емоційною підтримкою, турботою та любов’ю. Для них створені всі умови для комфортного проживання.

Спілкування пройшло в теплій родинній обстановці. Світлана Бутник поцікавилась у батьків проблемами й потребами з якими стикається велика родина, разом усі обговорили можливі шляхи їх вирішення.

Заступник голови райдержадміністрації Галина Савчук побажала усій сім’ї міцного здоров’я, дітям успіхів у навчанні й здійснення усіх мрій та подякувала батькам-вихователям за їх віддану працю і безмежну любов до дітей.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"