На Київщині вдосконалюють маршрутну мережу міжміських і приміських автобусних маршрутів

//На Київщині вдосконалюють маршрутну мережу міжміських і приміських автобусних маршрутів

На Київщині вдосконалюють маршрутну мережу міжміських і приміських автобусних маршрутів

2021-10-06T09:27:02+00:00 06 Жовтня 2021|

На Київщині триває робота з вдосконалення маршрутної мережі міжміських і приміських маршрутів. Йдеться про транспортне сполучення між населеними пунктами регіону, у тому числі й тих, які з’єднують область зі столицею.

Про це 5 жовтня на своїй офіційній сторінці в мережі Facebook повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Діючу мережу вже проаналізували спільно з експертами Державного автотранспортного науково-дослідного та проєктного інституту. Окрім цього, врахували пропозиції, які надійшли від усіх районних державних адміністрацій, територіальних громад та перевізників і на їх підставі сформували новий проєкт маршрутної мережі. Підкреслю, що ми розглядаємо варіанти відкриття нових автобусних маршрутів, аналогів яким до цього не було. Наприклад, йдеться про пряме сполучення між Борисполем і Броварами. Закликаю всіх жителів області активно долучатись до обговорення та створити
на Київщині унікальну та комфортну маршрутну мережу», – зазначив Василь Володін у повідомленні.

Наразі проєкт Реєстру внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, організатором яких є Київська обласна державна адміністрація, знаходиться на стадії громадського обговорення. Переглянути документ можна тут. Строк проведення консультацій – 10 календарних днів. Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються на електронну пошту: perevez@koda.gov.ua.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"