Розпочала роботу новостворена громадська рада при Київській ОДА

//Розпочала роботу новостворена громадська рада при Київській ОДА

Розпочала роботу новостворена громадська рада при Київській ОДА

2021-09-30T09:05:30+00:00 30 Вересня 2021|

29 вересня відбулося засідання оновленого складу Громадської ради при Київській обласній державній адміністрації за участі Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у північних областях Вікторії Пєхової. Новостворений склад Громадської ради затверджено розпорядженням голови Київської ОДА  від 15 вересня 2021 року № 562.

Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру, 80-ті роковини якої відзначать в Україні у цьому році.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у північних областях Вікторія Пєхова презентувала доповідь про дотримання прав та свобод людини у Київській області. З повним текстом доповіді можна ознайомитися за посиланням.

В ході роботи Громадської ради було обрано заступників голови громради – Дмитра Денисова, Олександра Петіка та Івана Тютюнника. Також затверджено структуру та робочі органи громадської ради, обрано голів її комітетів.

Зокрема, комітет з питань захисту прав людини очолив Сергій Хіврич, комітет з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я – Людмила Швачко, з питань екології – Дар’я Жаврида,  з питань освіти, молоді, спорту – Наталія Брунько, з питань культури, охорони культурної спадщини – Владлена Литовченко, з питань роботи з учасниками АТО/ООС – Наталія Долгова, з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва – Владислав Скорба, з питань регламенту, етики та міжнародних зв’язків – Олександр Александров.

“Створення сприятливих умов для розвитку в суспільстві громадської ініціативи та самоорганізації, формування та діяльності інститутів громадянського суспільства, налагодження партнерської взаємодії між ними та органами державної влади, органами місцевого самоврядування є метою сприяння розвитку громадянського суспільства в області“, – наголосила голова Громадської ради при КОДА Наталія Ульянова.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"