Відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС

2021-09-22T16:23:18+00:00 22 Вересня 2021|

22 вересня під керівництвом голови Бориспільської райдержадміністрації Руслана Дяченка відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бориспільського району.

У порядку денному розглядались питання щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Бориспільському району та питання щодо стану охоплення вакцинацією вчителів, працівників закладів освіти та охорони здоров’я Бориспільського району.

Враховуючи рішення протоколу № 20 від 21.09.2021 року Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС, за результатами доповідей членів районної комісії було прийнято рішення встановити на території Бориспільського району з  00 год. 00 хвилин 23 жовтня 2021 pоку «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадити на території району обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого рівня» епідемічної небезпеки.

Керівникам комунальних некомерційних підприємств медичної галузі Бориспільського району та виконавчим комітетам сільських, міських рад необхідно вживати заходів щодо максимальної вакцинації працівників закладів освіти та закладів охорони здоров’я в тому числі за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій постійно на час дії карантину.

Протокол ТЕБ та НС № 13 від 22.09.2021 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"