Вітання з Днем рятівника.

Вітання з Днем рятівника.

2021-09-17T18:00:10+00:00 17 Вересня 2021|

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем рятівника.

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.
Дякуємо вам за те, що на вас завжди можна покластися. За те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствіє душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви, а нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.
Дорогі наші герої! Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов’язку! Бажаємо щастя, здоров’я, добра вам і вашим родинам. І як можна менше тривожних виїздів!

З найкращими побажаннями голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко. 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"