6-та річниця створення Міжнародного центру Національної гвардії України 

/, Новини/6-та річниця створення Міжнародного центру Національної гвардії України 

6-та річниця створення Міжнародного центру Національної гвардії України 

2021-09-14T16:47:28+00:00 14 Вересня 2021|

14 вересня 2021 року військова частина 3070 «Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів» Національної гвардії України, що дислокується у селі Старе Бориспільського району, відзначила 6-ту річницю створення.

Привітати військовослужбовців від імені Бориспільської районної державної адміністрації завітав начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності апарату Андрій Синяков.

«Ви відстоюєте безпеку нашої держави, виконуєте складні військові завдання. Дякую вам, що своєю справою нагадуєте усьому світові про те, що Україна у надійних руках. Хочу побажати Вам міцного здоров’я, впевненості в собі, в бойовому побратимові, в нашій державі. Нехай ваша служба призводить до росту військових звань та благополуччя ваших родин» — зазначив у своєму вітальному слові Андрій Синяков.

За військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань та з нагоди 6-ї річниці військової частин кращих військовослужбовців було нагороджено Почесними грамотами Бориспільської районної державної адміністрації та Бориспільської районної ради.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"