“Фізичне виховання – це здоров’я нації” — вітання з Днем фізичної культури та спорту від Руслана Дяченка

/, Новини/“Фізичне виховання – це здоров’я нації” — вітання з Днем фізичної культури та спорту від Руслана Дяченка

“Фізичне виховання – це здоров’я нації” — вітання з Днем фізичної культури та спорту від Руслана Дяченка

2021-09-11T13:25:11+00:00 11 Вересня 2021|

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя зі святом — з Днем фізичної культури та спорту.

Це свято уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму українців, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Фізичне виховання – це здоров’я нації. Ряди прихильників фізичної культури і спорту в Україні невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. Нашим спільним завданням є залучення у спортивні зали та на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Адже поєднання масової фізичної культури та спорту – це надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави! 

Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення. 

Тож, шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту — святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях. Нехай приклад наших чемпіонів буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту у повсякденному житті українців та взірцем для підростаючого покоління нашої держави.

З повагою голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко. 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"