Першокласники Бориспільщини взяли участь в акції “Зростаємо разом”

/, Новини/Першокласники Бориспільщини взяли участь в акції “Зростаємо разом”

Першокласники Бориспільщини взяли участь в акції “Зростаємо разом”

2021-09-03T09:49:41+00:00 01 Вересня 2021|

На День знань першокласники Бориспільщини долучились до акції за ініціативи Київської ОДА «Зростаємо разом», що реалізується в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна”.

Голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан Дяченко завітав на свято першого дзвоника до Ревненського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гірської сільської ради та привітав усіх з початком нового навчального року.

«Дорогі учні, нехай подорож до цікавого світу науки приносить вам тільки радість і прагнення йти все далі й далі. Бажаю вам набиратись сил, сміливості, а головне – прагнення до отримання нових знань!» — побажав учням Ревненської школи Руслан Дяченко.

За особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і високий професіоналізм голова райдержадміністрації вручив Подяку Бориспільської РДА та районної ради вчителю історії Софії Іванівні Розумній та Почесну грамоту заступнику директора з навчально-виховної роботи Марії Іванівні Бортнік.

Після святкової лінійки на території закладу першокласники долучились до акції «Зростаємо разом». Спільно з головою районної адміністрації та своїми батьками діти висадили свої перші дерева.

«Запрошую долучитись до ініціатив з озеленення своєї громади кожного маленького громадянина України, висадивши упродовж вересня-жовтня своє дерево» — Руслан Дяченко закликав долучитись до екологічної ініціативи батьків першокласників Бориспільщини.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"