Відразу два навчальних заклади відкрито на Бориспільщині після ремонту в рамках “Великого будівництва”

/, Новини/Відразу два навчальних заклади відкрито на Бориспільщині після ремонту в рамках “Великого будівництва”

Відразу два навчальних заклади відкрито на Бориспільщині після ремонту в рамках “Великого будівництва”

2021-08-28T10:11:46+00:00 27 Серпня 2021|

Підготовка до нового навчального року на Бориспільщині на завершальному етапі. Так, 27 серпня в районі після ремонтних робіт було відкрито одразу два навчальних заклади.

В рамках програми “Велике будівництво” виконані роботи з термомодернізації Яготинського опорного закладу освіти «Яготинський НВК «Спеціалізована школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2» та опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс I-III ступенів «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)».

27 серпня голова Бориспільської РДА Руслан Дяченко разом з головою Київської ОДА Василем Володіним та народним депутатом Сергієм Буніним побували на святі з нагоди завершення ремонтних робіт в обох закладах.

«Завдяки «Великому Будівництву» 1 вересня більше тисячі дітей навчатимуться в гарних умовах, оновлених, теплих школах. А педагоги отримали гідні умови для праці, для передачі знань своїм вихованцям», – відзначив Василь Володін.

В рамках президентської програми “Велике Будівництво” в навчальних закладах було проведено комплекс робіт по утепленню фасадів, заміні та утепленню покрівлі, заміні вікон та дверей, утепленню цоколю, влаштуванню ганків, козирків, утепленню горища.

Обидва проєкти вартісні та співфінансувались за сприяння з місцевими бюджетами.

“Завдяки утепленню фасадів цих шкіл, економія енергоресурсів зросте у понад 20%, а найважливіше те, що відтепер учні навчатимуться у комфортних і теплих умовах. Бачу, що діти з нетерпінням чекають на початок навчального року в оновлених сучасних закладах. Бажаю успіху у здобутті нових знань кожному з них, адже саме діти є основою розбудови майбутнього нашої країни” — зауважив Руслан Дяченко під час свята.

Наталія Дзюба, голова Яготинської міської ради подякувала за надану можливість навчатися дітям у комфортиних умовах та побажала учням нових знань та успіхів у розбудові громади.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"