Автомагістраль Київ-Бориспіль відремонтовано вперше за 17 років

/, Новини/Автомагістраль Київ-Бориспіль відремонтовано вперше за 17 років

Автомагістраль Київ-Бориспіль відремонтовано вперше за 17 років

2021-08-28T09:38:05+00:00 27 Серпня 2021|

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» менш ніж за два місяці капітально відремонтовано автомагістраль Київ-Бориспіль. 27 серпня голова Київської ОДА Василь Володін разом із головою Бориспільської РДА Русланом Дяченко, головою Держагентства автомобільних доріг України Андрієм Івко та начальником Служби автомобільних доріг області Русланом Ничіком презентували відновлену магістраль.

Головну  дорогу до державного аеропорту протяжністю 16,95 км востаннє ремонтували у 2004 році. Наразі лише за добу по автомагістралі проїздить більше 85 тисяч автомобілів, що і дає навантаження на її покриття.

Завдяки “Великому будівництву” за короткий проміжок часу на головній автомагістралі нашої країн  проведено роботи по фрезерування та відновлення зношеного дорожнього покриття, встановлення нових дорожніх знаків та нанесення нової розмітки, влаштування металевого бар’єрного огородження, нового LED-освітлення, монтаж системи відеоконтролю, ремонт автобусних зупинок і підземних переходів. Роботи тривали цілодобово. До них було задіяно 150 працівників та 164 одиниці техніки. Після виконаних робіт гарантійний термін на поточний середній ремонт підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь» дає 5 років.

Як зазначив Василь Володін, ремонт даної дороги є додатковим стимулом для інвесторів, адже якісні дороги та економіка – це взаємопов’язані речі.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"