Робочий візит Руслана Дяченка до Центру ветеранів війни в Циблях

/, Новини/Робочий візит Руслана Дяченка до Центру ветеранів війни в Циблях

Робочий візит Руслана Дяченка до Центру ветеранів війни в Циблях

2021-08-26T15:57:38+00:00 26 Серпня 2021|

Із нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України голова Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко з робочим візитом відвідав ДП “Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни”, що в селі Циблі Бориспільського району.

Діяльність Центру перебуває під патронатом Президента України. Це однин з найвідоміших медичних закладів України, в якому щороку проходять реабілітацію майже 10 тисяч ветеранів війни з усієї країни. Сучасна лікарня розрахована на 600 ліжкомісць та славиться своїми кваліфікованими спеціалістами.

Руслан Дяченко привітав персонал закладу з річницею незалежності нашої держави, вручивши Подяки голови. Директор закладу Юрій Гріненко отримав Почесну відзнаку Бориспільщини «За заслуги перед громадою».

«Працівники Центру чуйні люди, справжні лікарі, які працюють на досягнення результату з душею. Я щиро вдячний їм за щоденну працю та відданість професії» — зазначив Руслан Дяченко після зустрічі з персоналом закладу.

Під час свого візиту голова адміністрації зустрівся з пацієнтами закладу та, користуючись нагодою, ознайомився з переліком необхідних процедур для реабілітації пацієнтів медичного Центру.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"