Завдяки “Великому будівництву” на Київщині відкрили найсучаснішу Академію спорту

//Завдяки “Великому будівництву” на Київщині відкрили найсучаснішу Академію спорту

Завдяки “Великому будівництву” на Київщині відкрили найсучаснішу Академію спорту

2021-08-25T12:51:17+00:00 25 Серпня 2021|

24 серпня на День Незалежності, у Бучі відбулось офіційне відкриття сучасної Академії спорту. Це був один із об’єктів, який реалізували на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Участь в урочистостях взяли голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський та Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

«Україна відзначає ювілей своєї Незалежності. І ми символічно відкриваємо на Київщині в цей знаковий день сучасну Академію спорту. Така ідея виникла невипадково. Ці 30 років для нашої держави були непростими, схожими на біг із перешкодами. Проте ми впевнено заявляли про себе світу. У цьому велика заслуга й наших спортсменів, серед яких – чимало і жителів Київщини. Для мене принципово, щоб ми не просто пишались цим, а ще й посилювали наші можливості. І за допомогою Академії, переконаний на всі 100%, що нам це вдасться», – пояснив Василь Володін.

Він акцентував, що Академія працюватиме в форматі багатофункціонального спортивного комплексу. На її базі будуть проводитися змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значень, а також заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу й великого тенісу.

Всередині об’єкта створили всі необхідні умови – спортивний зал, глядацькі трибуни, роздягальні з душовими та санвузлами, малі тренажерні зали та робочі кабінети. А на території комплексу облаштували п’ять спортивних майданчиків: два міні-футбольних поля зі штучним покриттям, один баскетбольний майданчик із поліуретановим покриттям, один багатофункціональний майданчик, а також ще один майданчик для занять зі strit-файту.

«Що важливо: двері Академії відкриті абсолютно для кожного. Проєкт реалізувався з дотриманням норм інклюзивності. Тож зараз у всіх хлопців і дівчат із громад Київщини є можливість стати майбутніми призерами міжнародних змагань. Потрібно лише скористатись цим шансом. Переконаний, що зовсім скоро слава про цей комплекс вийде не лише за межі регіону, а й всієї України», – зазначив Василь Володін.

Після відкриття для гостей провели екскурсію по території Академії. Також присутні ознайомились із показовими виступами. Зокрема свої професійні вміння спортсмени регіону продемонстрували в таких видах спорту, як флорбол, бокс, кунг-фу та кікбоксинг.

Окрім цього, сьогодні в Академії організували футбольні матчі, у яких брали участь і жіночі команди, і команди футболістів із інвалідністю. Завершились урочистості турніром з баскетболу серед гравців Київщини.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"