Вітання з Днем Незалежності України від голови Бориспільської РДА Руслана Дяченка

/, Новини/Вітання з Днем Незалежності України від голови Бориспільської РДА Руслана Дяченка

Вітання з Днем Незалежності України від голови Бориспільської РДА Руслана Дяченка

2021-08-26T13:07:08+00:00 24 Серпня 2021|

Дорогі українці!

Нашій незалежній Україні 30 років! Ще у 1991-ому український народ зробив перший крок до вільної та самостійної держави.  А сьогодні, разом з відчуттям свята за свою Батьківщину, у нас є ще й розуміння ціни нашої свободи, адже ми вміємо захищати мирне небо над своєю країною! І в цьому наша гордість!

Незалежність країни — це особиста відповідальність кожного з нас за сьогодення і за майбутнє перед тими, кого ми любимо. Незалежність – це боротьба та зусилля, яке ми робимо щодня, зберігаючи те, що для нас цінне.

30 років немало-небагато, але вже достатньо для того, щоб впевнено йти по життю і триматись вірно обраного курсу на стабільність і примноження здобутого за попередні роки.

Нехай сьогоднішнє свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у дім кожної української родини щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир і любов, додасть кожному з нас наснаги, впевненості на шляху до нових перемог в ім’я процвітання нашої України.

Зичу міцного здоров’я, оптимізму, непохитної віри у щасливу і заможну, вільну і незалежну Україну. Це буде результат спільної невтомної праці задля майбутнього наших дітей у нашій країні.

Зі святом, українці! Зі святом, моя Україно!

З найкращими побажаннями Руслан Дяченко.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"