Школи Київщини перевіряють на готовність до нового навчального року

//Школи Київщини перевіряють на готовність до нового навчального року

Школи Київщини перевіряють на готовність до нового навчального року

2021-08-09T16:00:20+00:00 09 Серпня 2021|

Усі школи Київщини перевірять на предмет готовності до нового навчального року. Робоча група вже розпочала інспекції в освітніх закладах регіону.

Про це сьогодні, 9 серпня, зазначив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Сподіваюсь, що нам вдасться втримати епідемію і новий навчальний рік у нас стартує в офлайні, а не дистанційно. Саме тому ми приділяли дуже багато уваги підготовці наших освітніх закладів до нового навчального року. Йдеться про масштабні роботи. Серед них – ремонти котелень, проведення заходів із енергозбереження будівель і оновлення спортзалів. Наразі 78% шкіл у нас уже готові повністю. На решті об’єктів роботи чи реконструкції ще тривають, проте будуть завершені вчасно», – зазначив Василь Володін.

Відтак цьогоріч вже відремонтували 87 котелень та 36 систем опалення. Продовжуються ремонти ще 15 котелень та 21 системи опалення. Найбільше зроблено у Бучанській, Сквирській та Рокитнянській громадах.

Окрім цього, у 2021 році було заплановане повне або часткове утеплення фасадів у 24 закладах, а також дахів у восьми закладах освіти. Великі об’єми робіт з утеплення провели у Бородянській, Бучанській, Борщагівській, Вишгородській та Яготинській громадах.

Щодо спортивних залів, наразі завершено ремонти у чотирьох закладах освіти. І ще в чотирьох школах роботи продовжуються.

 Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"