Підготовка до опалювального сезону: Всі області наступного тижня мають провести «енергетичні штаби»

//Підготовка до опалювального сезону: Всі області наступного тижня мають провести «енергетичні штаби»

Підготовка до опалювального сезону: Всі області наступного тижня мають провести «енергетичні штаби»

2021-08-06T17:39:59+00:00 06 Серпня 2021|

Відбулось розширене засідання Міжвідомчої робочої групи щодо підготовки до опалювального сезону 2021/22 року з головами обласних державних адміністрацій під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. У заході взяли участь представники Мінрегіону, НАК «Нафтогаз України», НКРЕКП, Укртеплокомуненерго, Асоціації міст України.

«На початку наступного тижня голови облдержадміністрацій мають зібрати енергетичні штаби за участю представників теплокомуненерго та голів міст і відпрацювати два важливих питання: технічну підготовку до запуску опалювального сезону та укладання довгострокових контрактів з НАК «Нафтогаз України». Ще раз хочу підкреслити, що складова вартості газу в тарифах на тепло для населення не повинна перевищувати 7420 гривень за тисячу кубометрів», – наголосив Олексій Чернишов.

Своєю чергою заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська поінформувала про стан підготовки житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення до опалювального періоду.

«Станом на 1 серпня із запланованих понад 157 тисяч житлових будинків до опалювального сезону підготовлено 61% будинків, а із майже 38 тисяч об’єктів соціально-культурного призначення – близько 64%. Прошу активізувати процес, адже наступний опалювальний сезон має стартувати вчасно та без проблем», – наголосила Наталія Хоцянівська.

Нагадаємо, раніше Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що підготовку до наступного опалювального сезону розпочато.

Повідомляє Урядовий портал

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"