Студениківська громада тепер має власний ЦНАП

//Студениківська громада тепер має власний ЦНАП

Студениківська громада тепер має власний ЦНАП

2021-05-26T10:05:30+00:00 26 Травня 2021|

25 травня у Студениківській громадй офіційно відкрито центр надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Бориспільська державна районна адміністрація вітає жителів громади з відкриттям нового сучасного центру надання адміністративних послуг, а отже, можливістю отримувати послуги у комфортних умовах, які вдалося втілити в життя саме завдяки ефективній співпраці місцевої влади та експертів Програми «U-LEAD з Європою».

Міжнародні партнери допомогли громаді в оснащенні ЦНАП меблями, комп`ютерною технікою, а також у розробці необхідних документів. За кошти місцевого бюджету зроблено сучасний ремонт у приміщенні, де розміщується ЦНАП та прилеглої території. Це вже 56 ЦНАП на території Київської області.

Привітати громаду з відкриттям ЦНАПу завітали заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Київської обласної державної адміністрації Денис Шугалій та директор департаменту економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації Наталія Погребна.

До переліку послуг,  які можна отримати у ЦНАП  входить 157 видів адміністративних послуг, у тому числі «єМалятко», а також послуги Пенсійного фонду. У новому закладі будуть п’ять робочих місць: два реєстратори, очільник Центру та два адміністратори. Буде також змінне робоче місце для представників Пенсійного фонду, Центру зайнятості та інших територіальних представництв.

Адреса ЦНАП: село Студеники, вул. Переяславська, 19.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"