Інформація для субсидіантів

Інформація для субсидіантів

2021-05-25T14:30:35+00:00 25 Травня 2021|
Управління соціального захисту населення Бориспільської РДА повідомляє про нові зміни у призначенні субсидії. Після налаштується обміну з ДФС субсидії буде призначено за період з травня.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 19 травня 2021 року “Деякі питання призначення житлових субсидій” , призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
🔸 надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);
🔸 була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи) (необхідно підтвердити місце фактичного проживання);
🔸 була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).
За інформацією Управління соціального захисту населення Бориспільської РДА — наразі не працює обмін з ДФС, тому субсидія буде розрахована після налаштування обміну.
До відома!

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 року.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"