Вітання в.о. голови райдержадміністрації з Міжнародним днем медичної сестри

//Вітання в.о. голови райдержадміністрації з Міжнародним днем медичної сестри

Вітання в.о. голови райдержадміністрації з Міжнародним днем медичної сестри

2021-05-12T14:28:18+00:00 12 Травня 2021|

Шановні медичні сестри Бориспільського району!

Із нагоди професійного свята – Всесвітнього дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу безцінну роботу!

Це свято зігріте вдячністю та повагою мільйонів людських сердець за ваші щоденні сумлінні старання, за вашу відданість, професіоналізм та чуйність до кожного пацієнта.

Саме ви, медичні сестри, є героями нашого часу! Адже без ваших навиків,  допомоги та патріотизму не впоратися жодному лікарю і не одужати жодному хворому.

Ваша відданість роботі та професіоналізм вселяють у людей надію, повертають кожному віру та впевненість у власні сили, а ваше милосердя та чуйність допомагають легко та швидко одужати.

Тож низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за те, що ви щоденно рятуєте життя сотням жителів Бориспільського району та полегшуєте біль хворих. Дякую вам за вашу відданість обраній професії, за вашу стійкість і чуйність.

Щиро бажаю вам незламності духу, міцного здоров’я, благополуччя, терпіння та поваги від пацієнтів. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить  задоволення і радість. Миру вам і вашим родинам!

З повагою в.о. голови Бориспільської РДА Руслан Дяченко.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"