Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії

//Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії

Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії

2021-02-20T11:45:15+00:00 19 Лютого 2021|

Сьогодні, 19 лютого, відбулося вшанування пам’яті та подвигу учасників Помаранчевої Революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні та всіх воїнів, які полягли у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції (ООС) у Донецькій та Луганській областях.

Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

У ті доленосні історичні події Бориспільщина згуртовано підтримувала учасників Євромайдану 2013-2014 років, брала активну участь в протистоянні «тітушкам», «беркутівцям» та проросійському режиму Януковича.

В пам’ять тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє для нашої країни, тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні у м. Бориспіль Бориспільського району покладені букети живих квітів та хвилиною мовчання вшановано загиблих Герої України.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто…

Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за європейську Україну…
Герої не вмирають!..

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"