Найвеличніше право жінки – бути матір’ю

/, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї/Найвеличніше право жінки – бути матір’ю

Найвеличніше право жінки – бути матір’ю

2021-02-16T17:17:48+00:00 16 Лютого 2021|

Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. Материнство є найвищим покликанням жінки.  Бути мамою – почесно, але водночас це велика відповідальність.

Сьогодні, 16 лютого, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Руслан ДЯЧЕНКО спільно з головою районної ради Антоном МОТРИЧЕМ урочисто вручив посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання «Мати-героїня» жителькам Бориспільського району, Євчук Ользі Семенівні і Щаві Олені Григорівні та висловив щирі слова вітань.

Це почесне звання – «Мати-героїня» Ользі Євчук, багатодітній матері з с. Гнідин, яка народила та виховала 9 дітей та Олені Щаві, багатодітній матері з с. В.Олександрівка, яка народила та виховала 5 дітей вручили відповідно до Указу Президента України від 15 грудня 2020 року за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

«Мати-героїня» не просто державна нагорода, а знак глибокої вдячності та поваги до материнства.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"