Київщина готується до опалювального сезону за графіком

//Київщина готується до опалювального сезону за графіком

Київщина готується до опалювального сезону за графіком

2020-09-09T22:39:01+00:00 10 Вересня 2020|

Готовність об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства Київської області становить понад 84%, що відповідає графікам. Про це розповів під час он-лайн брифінгу голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«На Київщині до зими вже готові 80% житлових будинків, 95% об’єктів соціально-культурного призначення, всі заклади освіти та дошкільні навчальні заклади, 84% закладів охорони здоров’я. Крім того, вугілля заготовлено понад 81% від потреби, також готові 82% котелень, 83,5% тепломереж», – повідомив очільник Київського регіону.

Відремонтовано 80% водопровідних й  каналізаційних мереж та свердловин. Підготовано стільки ж водопровідних й каналізаційних насосних станцій та очисних споруд.

Також, до зимових погодних умов готові 456 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки (82% від потреби) та придбано 102,9 тис тон посипкового матеріалу (98%).

«З огляду на це, я твердо впевнений, що будь-які погодні сюрпризи цьогорічної зими зустрінемо в робочому режимі», – підкреслив наостанок голова КОДА Василь Володін.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"