Вітання голови райдержадміністрації Володимира Строканя з Днем підприємця

//Вітання голови райдержадміністрації Володимира Строканя з Днем підприємця

Вітання голови райдержадміністрації Володимира Строканя з Днем підприємця

2020-09-06T19:46:45+00:00 06 Вересня 2020|

Щорічно, в першу неділю вересня, професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом. 

Це свято запроваджене задля відзначення суттєвого внеску підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішення соціально-економічних проблем загалом та територіальних громад зокрема. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницьких ініціатив, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні. У сьогоднішніх реаліях, бізнес, як ніколи потрбує підтримки.

Шановні підприємці Бориспільщини, щиро вітаю вас з професійним святом і дякую вам, що виконуєте важливу роль у забезпеченні економічного розвитку регіону та є надійними партнерами в соціальних проектах!

З повагою, голова Бориспільської районної державної адміністрації Володимир Строкань.

На цій неділі, з нагоди святкування Дня підпрємця, відбулись урочистості в новому форматі — просто неба.
Підприємці Бориспільського району були нагороджені в таких номінаціях як:”Меценат року”, “Підприємство в галузі с/г господарства”, “За впровадження інноваційних процесів”, “Підприємство в галузі промисловості”, “Краще підприємство у сфері послуг”, “За благодійність”, “За внесок в соціально-економічний розвиток”. 

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"