Капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні вже добіг кінця

//Капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні вже добіг кінця

Капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні вже добіг кінця

2020-07-30T14:38:34+00:00 30 Липня 2020|

Вже зовсім скоро жителі міста та району зможуть отримати обстеження й лікування в оновленій лікарні. Перша черга реновації Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування добігла кінця.


В проект першої черги входили такі ремонтні роботи як: поліклінічне й інфекційне відділення, влаштований дитячий та дорослий блок інтенсивної терапії EMERGENCY, капітальний ремонт фасаду та благоустрій території.

Також реконструкція пологового відділення, відкриття якого заплановано на IV квартал цього року.

На даний проект було виділено майже 150 млн грн після того, як до Борисполя минулого року приїздив Президент України Володимир Зеленський. Він ознайомився в яких умовах працюють лікарі та чекають своєї черги на прийом пацієнти. Після чого про ганебний стан лікарні стало відомо далеко за межами району.

Хід ремонтних робіт перебував на постійному контролі. Результат інспектували міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов спільно з головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним. Разом із керівником району Володимиром Строканем вони неодноразово відвідували медустанову, контролювали якість і терміни виконання ремонту.

Як зазначає голова Бориспільської райдержадміністрації Володимир Строкань, – “У нашій лікарні ведуться завершальні ремонтні роботи. Уже виконано ремонт в інфекційному відділенні і лікувальному корпусі. В даний час в приміщеннях закінчуються оздоблювальні роботи, установка і настройка нового сучасного лікувального обладнання”

 

 

Важливим для якісної діагностики захворювань жителів району стало обладнання ендоскопічного кабінету, а також обладнання спеціального приміщення, в якому після покупки буде встановлено ангіограф. Завдяки оновленню в неврологічному відділенні інтенсивної терапії з’явилось додаткових 6 ліжок.

Крім того, в приймальному відділенні лікарні облаштовано дитячий і дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги, послугами яких в разі необхідності, зможуть скористатися жителі району.

Замінено водопровід, опалення, система енергопостачання. Утеплений фасад будівлі, що також сприятливо вплине на енергоефективність. Не забули розробники і про сучасну систему автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Раніше дані системи в лікарні взагалі були відсутні.

 

Велика частина запланованих ремонтних робіт добігає кінця. Завершуються роботи по благоустрою території та відповідно до проектно-кошторисної документації передбачається облаштування паркувального майданчика на 69 машино-місць для відвідувачів та персоналу.

Найближчим часом жителі району зможуть оцінити якість послуг, що надаються в нових комфортних умовах на власному досвіді.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"