На заміну масляним вимикачам: Київобленерго переходить на екологічне енергоустаткування

//На заміну масляним вимикачам: Київобленерго переходить на екологічне енергоустаткування

На заміну масляним вимикачам: Київобленерго переходить на екологічне енергоустаткування

2020-06-02T15:44:29+00:00 02 Червня 2020|

Київобленерго до 2022 року повністю замінить усі працюючі ртутні освітлювальні прилади на екологічні світлодіодні. Це стане черговим кроком в реалізації на практиці стратегії ДТЕК як відповідального бізнесу, який піклується про довкілля та впроваджує дружні до природи та людини технології.

ДТЕК здійснює значний внесок у трансформацію енергетики й робить її більш дружньою до природи та людини. Саме тому замінює застарілі масляні вимикачі на сучасні вакуумні. Зокрема у Київобленерго 40% масляних вже замінили на екологічно безпечні.

Загалом на підстанціях та розподільчих пунктах Київобленерго встановлені та працюють понад 5 тисяч вимикачів різного рівня напруги. Із них більше 3 тисяч, або майже кожен другий, поки що масляний.

«Ми поступово замінюємо старі масляні вимикачі на нові вакуумні. Лише цього року планується до заміни 16 масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні. А ще 67 встановлять на підстанціях «Козин» і «Гостомель», що допоможе забезпечити більш надійним електропостачанням клієнтів в Обухівському та Ірпінського районах», – повідомив генеральний директор Київобленерго Віталій Шайда.

Вимикачі – це комутаційні апарати, які можуть включати і відключати електричний струм в робочому режимі і в аварійних умовах – при короткому замиканні. Пристрій забезпечує безпеку роботи іншого обладнання підстанцій. Від якості вимикачів залежить надійність електропостачання житлових будинків і підприємств.

Основною перевагою сучасних вакуумних вимикачів є їхня більша довговічність, економічність, компактність, пожежо- та вибухобезпечність. Вони не містять нафтопродуктів та інших небезпечних речовин і є цілковито дружніми по відношенню до навколишнього середовища.

Натомість у конструкції масляних, навпаки, є нафтопродукти, які потрапляючи в ґрунт або воду, можуть завдати значної шкоди навколишньому середовищу. Наприклад, один літр масла здатний забруднити 500 кубічних метрів води.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"