Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії та формування нового її складу

//Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії та формування нового її складу

Повідомлення про припинення повноважень спостережної комісії та формування нового її складу

2020-05-26T14:55:32+00:00 26 Травня 2020|

У відповідності до положень Кримінально-виконавчого кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами) Бориспільська районна державна адміністрація Київської області повідомляє про необхідність зміни персонального складу чинної спостережної комісії, припинення її повноважень та формування нового складу спостережної комісії.

У зв’язку з цим Бориспільська райдержадміністрація пропонує громадським організаціям, підприємствам, установам і організаціям незалежно від форми власності, а також окремим громадянам увійти до нового складу спостережної комісії.

Для цього підприємствам, установам і організаціям, які бажають включити до складу комісії своїх представників, необхідно подати до Бориспільської райдержадміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації, а окремим громадянам – подати заяви, підписані особисто.

У заяві просимо вказувати прізвище, ім’я та по-батькові, повну поштову адресу та контактний номер телефону, а також зазначати, що Ви згодні на використання та обробку Ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Зазначаємо, що до складу спостережної комісії не можуть входити особи, які є суддями, представниками органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокатами, особами, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особами, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково у разі відмови відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та/або у разі відсутності без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії.

Пропозиції та заяви приймаються до 31 серпня 2020 року у письмовому вигляді через ЦНАП Бориспільської районної державної адміністрації за адресою: 08300, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 74.

Відповідальна особа – Олександр Нижниченко.

Телефон 6-11-31

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"