Вітання голови Бориспільської РДА з Днем вишиванки

//Вітання голови Бориспільської РДА з Днем вишиванки

Вітання голови Бориспільської РДА з Днем вишиванки

2020-05-21T13:14:24+00:00 21 Травня 2020|

Дорогі жителі Бориспільщини, українці, друзі!

Від імені Бориспільської районної державної адміністрації дозвольте привітати усіх вас із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишиванка — це наша національна святиня. Це наш національний оберіг, символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури. Саме вишиванка символізує та несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!

Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України. 

Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень в цей день усім нам! Одягайте свої вишиванки і гордіться, що ви українці! Із Днем вишиванки!

Із найкращими побажаннями, голова Бориспільської РДА Володимир Строкань.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"