Деталі ремонтних робіт КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”

//Деталі ремонтних робіт КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”

Деталі ремонтних робіт КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування”

2020-04-23T16:44:12+00:00 23 Квітня 2020|

Капітальний ремонт КНП “ББЛІЛ” триває з минулого року. Чимало передбачених проєктами робіт вже завершено, виконання окремих робіт на завершальних етапах, а інтенсивність їх виконання чітко вказує на вчасність здачі об’єкту.

Роботи з модернізації медзакладу проводяться в усіх його приміщеннях. Наразі фасади стін будівель ББЛІЛ утеплюють базальтовою теплоізоляцією та фарбують. Головний корпус лікарні буде жовто-білого кольору. Для утеплення підземної та зовнішньої стін фундаменту закладу додатково використовують пінополістирол, який слугуватиме ще й ізолятором від вологи. Центральний вхід до лікарні наразі  заблоковано через облаштування під’їзду для машин екстреної допомоги.

У головному корпусі ББЛІЛ ремонт триває на усіх поверхах паралельно із прийомом пацієнтів. Відомо, що приймальне відділення відтепер буде окремо для дорослих та для  дітей. Наразі майбутню дитячу приймальню облаштовують у оновлених кабінетах коридору між лікувальним корпусом та вже відремонтованою реєстратурою поліклінічного відділення. Вхід до дитячої приймальні буде окремим від загального. Нині проходить його облаштування з тильної сторони корпусу, куди передбачається і безперешкодний під’їзд карет швидкої.

Фасад будівлі інфекційного відділення вже прикрашається свіжим жовто-зеленим кольором. На сьогоднішній день роботи майже добігають кінця. Будівля має повністю оновлений дах, систему вентиляції, електропостачання, теплопостачання та водопровід. Додатково тут встановлено пожежну сигналізацію.

Внутрішні роботи інфекційного відділення у розпалі. Нині більша частина запланованого зроблена: усі палати мають нові пластикові вікна та двері, стіни вирівняно за допомогою гіпсокартону, скрізь новий кахель. Палати будуть як загальними, так і одномісними.

Екскурсію територією лікарні провів директор КНП «ББЛІЛ» Олександр Щур.

Автор Тетяна Ходченко

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"