Без паперу і пластику: в Україні паспорти у смартфоні стали цифровими аналогами документів

//Без паперу і пластику: в Україні паспорти у смартфоні стали цифровими аналогами документів

Без паперу і пластику: в Україні паспорти у смартфоні стали цифровими аналогами документів

2020-04-23T13:43:54+00:00 23 Квітня 2020|

Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, понад 17 тис. українців майже місяць тестували е-паспорти, і відтепер вони доступні кожному. Загальна кількість українців, які мають ID-картку чи біометричний закордонний паспорт, і які зможуть скористатися цифровими аналогами, – понад 19,5 млн. Паспорт у смартфоні дозволяє не носити із собою ID-картки і витяги до них.

“Якщо у вас немає ID-картки, ми оцифрували закордонний біометричний паспорт, який так само посвідчує вашу особу. Він надає такі самі права і можливості, як і паперовий, який діє всередині країни”, – зазначили у міністерстві.

За інформацією Мінцифри, е-паспорти можна буде використовувати для посвідчення особи, якщо вас зупинить поліція, а також на пошті, під час отримання посилок та в інших випадках.

Після карантину е-паспорти також будуть корисними під час:

• поїздок залізничним або повітряним транспортом;

• медичного обслуговування та банківських операцій;

• отримання адміністративних послуг.

Україна – одна серед перших у світі держав, де можливо користуватися е-паспортом без потреби пред’являти паперовий чи пластиковий аналог. І перша у світі, яка надає найбільш повний перелік життєвих ситуацій застосування цифрового паспорту. У мобільному додатку “Дія” вже понад 2,3 млн користувачів.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"