Великдень удома! Очільник Бориспільщини Володимир Строкань закликає громаду провести свято вдома.

//Великдень удома! Очільник Бориспільщини Володимир Строкань закликає громаду провести свято вдома.

Великдень удома! Очільник Бориспільщини Володимир Строкань закликає громаду провести свято вдома.

2020-04-17T17:24:44+00:00 17 Квітня 2020|

Шановні жителі Бориспільщини, кінцева дата завершення карантину залежить від кожного з нас, від дотримання нами правил карантину заради власної безпеки. Попереду величне свято — Великдень, яке ми маємо відсвяткувати, не порушуючи карантинних обмежень.

Влада вперше просить українців провести Великдень удома, аби не наражати себе й оточення на коронавірус. Кожна людина повинна відчувати відповідальність не лише за власне життя, а й за життя своїх близьких і рідних.

Я також прошу вас зустріти Великдень не у храмі, а в колі своєї родини, у спільній молитві за здоров’я, за любов до ближнього, віру в кращі дні й надію.
Життя  та  здоров’я кожного українця, зокрема кожного жителя Бориспільського району, — мій пріоритет і найбільша цінність. Сьогодні карантинні правила посилено на території всієї України, Бориспільський район не став винятком. До того ж у нас одні з найжорсткіших правил карантину. Райдержадміністрація спільно з представниками поліції та духовенства району ухвалила рішення про необхідність додаткових обмежень саме на Великдень. Тому органи правопорядку в ніч із 18 на 19 квітня та вдень 19 квітня працюватимуть у посиленому режимі: у кожному населеному пункті, біля храмів чергуватимуть поліційники разом із представниками органів місцевого самоврядування. Також буде обмежене пересування громадян вулицями населених пунктів у період святкових днів (із 18 квітня 13.00 до 21 квітня 06.00).

Богослужіння в храмах району проводитимуть у закритому режимі з дотриманням санітарних правил. Чимало сільських храмів планують проводити відеотрансляції святого Великоднього обряду на сайтах церков чи розміщувати відео в соцмережах. Окрім того, головні українські телеканали як у прямому ефірі, так і через Інтернет, транслюватимуть Великодні заходи в храмах України. 

Я дякую священнослужителям району, які відгукнулися на нашу ініціативу та з розумінням поставилися до необхідності проведення святкових служб у закритому режимі. Наразі основним завданням для нас усіх є убезпечення громади від зараження вірусом. Свої душі в стінах церкви лікуватимемо після завершення пандемії.
Усі нововведення в межах карантинних заходів не є наказами чи суворими обмеженнями прав і свобод українців. Додаткові правила карантину мають рекомендаційний характер. Я закликаю всіх вас, шановні жителі Бориспільщини, поставитися до цього цілком відповідально!

Я впевнений, що ми гідно пройдемо випробування коронавірусом. Лише спільними організованими діями розірвемо інфекційний ланцюг передання хвороби, пришвидшимо день зняття карантину та збережемо життя кожного з нас.

Бережіть себе, своє здоров’я та своїх рідних. Залишайтеся вдома заради близьких вам людей, заради тих, кого ви цінуєте та любите. І пам’ятайте, райдержадміністрація працює в посиленому режимі, максимально сприяючи заходам з убезпечення громади від поширення вірусу.

З турботою про вас, голова Бориспільської РДА Володимир Строкань

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"