Кабінет вірусологічного контролю працює для всіх

//Кабінет вірусологічного контролю працює для всіх

Кабінет вірусологічного контролю працює для всіх

2020-03-26T11:17:52+00:00 26 Березня 2020|

 

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, оптимізації роботи з виявлення хворих на COVID-19 та в рамках виконання рішень комісій ТЕБ та НС місцевого й обласного рівнів міською та районною владою було прийнято спільне рішення про забезпечення цілодобового режиму роботи кабінету вірусологічного контролю (КВК), створеного при КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Мешканці міста Борисполя та Бориспільського району, які відчувають у себе симптоми COVID-19, прибули з країн, де вже є епідемія коронавірусу, мали контакти із особами, в яких виявлено коронавірусну інфекцію, можуть звернутися в будь-який час до КВК та зробити безкоштовний тест на виявлення COVID-19. Кабінет повністю ізольований від основного приміщення амбулаторії, має окремий вхід, власну систему вентиляції, кабінет лікаря, ізолятор та санітарну кімнату. Лікарі кабінету прийматимуть лише пацієнтів із підозрою на COVID-19, що зводить до мінімуму їх присутність в загальному потоці відвідувачів амбулаторій. Чергові лікарі проводитимуть первинний огляд, а за потреби робитимуть тест на виявлення коронавірусу. Наявність декларації із сімейним лікарем у даній ситуації не обов’язкова.

Адреса кабінету вірусологічного контролю: м. Бориспіль, вул. Лютнева, 12, міська амбулаторія № 1, вхід з правого боку від центрального входу.

З метою уникнення великого скупчення відвідувачів звертатися бажано за попереднім записом:  +38063-024-65-88 або 6-26-61.

При важких та невідкладних станах лікар прийматиме пацієнтів позачергово.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"