Приклад від влади: «Як можна працювати в умовах карантину»

//Приклад від влади: «Як можна працювати в умовах карантину»

Приклад від влади: «Як можна працювати в умовах карантину»

2020-03-24T19:11:40+00:00 24 Березня 2020|

Спільну із сільськими головами району відеоконференцію провів Володимир Строкань, голова Бориспільської РДА, 24 березня 2020 року. Основною темою стала ситуація з дотриманням карантину та шляхи, що мають унеможливити поширення коронавірусної інфекції на території Бориспільщини.

Самоізоляція – один із найбільш ефективних способів зменшити поширення вірусу COVID-19 серед населення. Це підтверджене практикою країн, де коронавірус вразив уже сотні людей. Володимир Строкань укотре закликав сільських голів контролювати ситуацію з дотриманням карантину на місцях та посилено інформувати людей про заходи безпеки в умовах сьогодення.

Наразі як райдержадміністрація, так і сільські голови мають забезпечити роботу первинної ланки медицини, оскільки потенційні хворі звертатимуться по допомогу насамперед до лікарів. Чималу увагу під час відеоконференції звернули на надання медикам первинної ланки необхідних засобів індивідуального захисту.

Крім того, учасники відеозв’язку проаналізували режим роботи магазинів, що забезпечують населення продуктами харчування. Ухвалено рішення обмежити час їхньої роботи до 23.00. Контролюватимуть це питання сільські голови, дільничні інспектори та районний відділ поліції. Поліційники проводитимуть щоденні рейди населеними пунктами.

Володимир Строкань порушив питання про проведення сесійних засідань в умовах карантину. Очільник райдержадміністрації рекомендував сільським головам до закінчення епідемії відкласти розгляд ненагальних питань, натомість максимум зусиль зосередити на медичних проблемах та на запобіганні поширенню коронавірусної інфекції. Об’єктивне й оперативне інформування жителів населених пунктів — наразі пріоритет у роботі всіх сільських рад регіону.

«Усі, хто повернувся днями із-за кордону, є нашими громадянами. Ми маємо зробити все, щоб ці люди безперешкодно самоізолювалися на два тижні. Якщо комусь із них потрібна допомога (ліки, продукти), ви маєте організувати це», – наголосив у своєму зверненні до сільських голів Володимир Строкань.

Учасники відеоконференції підсумували, що запобігати поширенню епідемії, контролювати перебіг ситуації та достеменно інформувати населення про коронавірус – це основні напрями роботи органів влади Бориспільського району. Такі спільні онлайн-зустрічі відтепер проводитимуть двічі на тиждень до покращення епідситуації в країні. Цей підхід до роботи є прикладом самоізоляції й водночас фахової діяльності для всього населення регіону.

Тетяна Ходченко

 

 

 

 

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"