У Бориспільському районі діятиме штаб з надзвичайних ситуацій

//У Бориспільському районі діятиме штаб з надзвичайних ситуацій

У Бориспільському районі діятиме штаб з надзвичайних ситуацій

2020-03-18T22:23:08+00:00 18 Березня 2020|

18 березня 2020 року розпорядженням голови Бориспільської РДА Володимира Строканя було призначено керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Бориспільського району. Ним став перший заступник голови адміністрації Руслан Дяченко.

Відразу ж після розпорядження голови РДА керівником робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Бориспільського району Русланом Дяченко, та відповідно до статті 76 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 року №11 «Про затвердження положення про єдину державну систему цивільного захисту» (із змінами), та Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2014 року №1406 «Про затвердження Положення про штаб ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з наслідків надзвичайних ситуацій» у зв’язку з виконанням надзвичайної ситуації природнього характеру з кодом 20700 «Медико-біологічна НС» з метою забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Бориспільському районі було прийнято рішення про створення  штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Бориспільському районі.

Штаб працюватиме у цілодобовому режимі до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Місцем розгортання штабу визначено адміністративний корпус КНП БРР та БРМ «ББЛІЛ».

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"