Вітання голови Бориспільської РДА Володимира Строканя з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

//Вітання голови Бориспільської РДА Володимира Строканя з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Вітання голови Бориспільської РДА Володимира Строканя з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

2020-03-14T11:57:12+00:00 14 Березня 2020|

Шановні працівники житлово-комунальної галузі та сфери побутового обслуговування населення!
Від імені усієї громади Бориспільщини прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулась, а робочий час добігає кінця коли більшість з нас вже спить. Ваша робота клопітка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Без вашої турботи неможливо уявити наше життя. Саме від вас залежать соціальний добробут і настрій населення.
Своєю нелегкою щоденною працею в непростих умовах сьогодення ви робите життя нашої громади комфортним і впорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення району. Адже щодня ви невтомно піклуєтеся, щоб у кожній оселі завжди була вода, газ, тепло і світло, підтримуєте порядок у парках і скверах, вулицях і дорогах, дворах і під’їздах, поліпшуєте благоустрій нашого району.
Від надійності та якості надання комунальних і побутових послуг, від вашого професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить благополуччя кожного будинку, кожної родини, добробут та гарний настрій громадян.
Тож хочу подякувати вам за невтомну працю на благо людей і відданість своїй професії. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків. Нехай ваша робота приносить вам повагу і шану від оточуючих!

З повагою голова Бориспільської районної державної адміністрації Володимир Іванович Строкань

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"