“В кожній ОТГ має бути центр надання адмінпослуг. Ключове питання — доступність” — Премєр-міністр Денис Шмигаль

//“В кожній ОТГ має бути центр надання адмінпослуг. Ключове питання — доступність” — Премєр-міністр Денис Шмигаль

“В кожній ОТГ має бути центр надання адмінпослуг. Ключове питання — доступність” — Премєр-міністр Денис Шмигаль

2020-03-10T11:46:26+00:00 10 Березня 2020|

Під час “Години запитань до Уряду” Прем’єр-міністр Денис Шмигаль окреслив п’ять завдань в рамках реформи децентралізації. При цьому він наголосив, що саме реформа децентралізації, згідно з дослідженнями, визнана однією з найуспішніших в Україні.

“Формування спроможних територіальних громад, формування нової системи адміністративно-територіального устрою, розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади, перегляд повноважень місцевих державних адміністрацій з урахуванням нових повноважень органів місцевого самоврядування та стимулювання розвитку інструментів місцевої демократії. Саме ці задачі є ключовими. Їх вирішення має дати людям комфорт та захищеність. Кожен громадянин має знати, куди йому звернутися в разі необхідності та хто подбає про вирішення його проблем, адже держава – це в першу чергу захист та сервіс”, – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр повідомив, що на сьогодні вже сформовано 1045 ОТГ із 1400 запланованих. Він зазначив, що до кінця березня 100% території України мають бути покриті перспективними планами.

Також Прем`єр-міністр заявив, що в 100% територіальних громад України повинні бути сформовані оптимальні мережі соціальної інфраструктури. “Кожна ОТГ має мати центр надання адміністративних послуг. Ключове питання – доступність”, – повідомив Денис Шмигаль.

За повідомленням: https://www.kmu.gov.ua/news/v-kozhnij-otg-maye-buti-centr-nadannya-adminposlug-klyuchove-pitannya-dostupnist-premyer-ministr-denis-shmigal

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"