Мінсоцполітики представлено стратегію зростання пенсій

//Мінсоцполітики представлено стратегію зростання пенсій

Мінсоцполітики представлено стратегію зростання пенсій

2020-03-02T20:37:38+00:00 02 Березня 2020|

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій, яка втілюватиметься поетапно.

«Індексація пенсій буде! А разом з нею — і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат – уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!», — розповіла про поетапне зростання виплат для українських пенсіонерів очільниця відомства.

За словами Юлії Соколовської, підвищення здійснюватиметься у декілька етапів. «Спочатку найстарші люди віком від 80 років. З урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/місяць. Далі – від 78, ще через рік – від 75 років  тощо», —  наголосила Міністр.

Як підкреслила Юлія Соколовська, в Уряду є чітка стратегія розвитку пенсійної системи, в результаті якої пенсія щороку зростатиме для всіх. За словами Міністра, зростання пенсій відбуватиметься зокрема за рахунок індексації: «Це плановий і закладений у бюджеті перерахунок! Наш Уряд запланував це на вересень. У середньому та за рахунок індексації розмір пенсії зросте на 216 грн/місяць в 2020 році».

«Крім того, якщо Парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд! Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тисяч наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн!», — додала Юлія Соколовська.

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"