Дайджест реформи праці

//Дайджест реформи праці

Дайджест реформи праці

2020-02-13T11:07:25+00:00 13 Лютого 2020|

З грудня минулого року функцію регулювання ринку зайнятості в Україні та дотримання законодавства про охорону праці покладено на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Крім того, Уряд прагне відповісти на запит часу та актуалізувати трудове законодавство радянського зразка.

Базовим документом, спрямованим на лібералізацію трудових відносин, став урядовий проект закону «Про працю», зареєстрований у Верховній Раді України наприкінці минулого року (посилання на текст документу на сайті ВРУ http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67833).

Для того, щоб знайомити вас зі змінами та новинами, ми запускаємо інформаційний дайджест. Що два тижні плануємо направляти інформаційну добірку, якою ви зможете скористатися, готуючи власні медіаматеріали.

Також нагадуємо, що ви завжди можете звертатися за коментарями до відділу зв’язків з громадськістю та пресою Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Наші контакти наведені на останній сторінці дайджесту.

Бажаємо легкого та корисного читання!

Ознайомитись із дайджестом реформи праці можна ТУТ

 

З повагою,
команда комунікації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"