Успішні старти легкоатлетів

Успішні старти легкоатлетів

2020-02-07T15:59:21+00:00 07 Лютого 2020|

6 лютого, в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися представницькі змагання, що зібрали багатьох відомих легкоатлетів України – відкритий чемпіонат м. Києва з легкої атлетики та чемпіонат Національного університету фізичного виховання та спорту України в приміщенні.

Срібною призеркою чемпіонату стала вихованка тренерів-викладачів з легкої атлетики Бориспільської районної КДЮСШ Михайла Савченка і Геннадія Яцюти, студентка Національного університету фізичного виховання та спорту України Анастасія Волошиненко (с. Іванків). Вона виборола нагороду на дистанції 800 м серед жінок з результатом 2:14,40.

Настя встановила особисте досягнення на цій дистанції в приміщенні та виконала норматив спортивного розряду «кандидат у майстри спорту України». Спортсменка готується взяти участь у зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики, що незабаром відбудеться у м. Суми.

Одна з наймолодших учасниць змагань Катерина Прилепська перемогла у своєму забігу та встановила особисте досягнення на 800-метрівці (2:30,77).

Готуючись до чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів, що пройде в цьому манежі найближчими вихідними, наші земляки Сергій Тригубенко, Сергій Іващенко, Віктор Роговий, Артем Ковтун провели «тренування з підвищеною відповідальністю» – змагались на дистанціях 1500 та 3000 м та залишились задоволені своїми результатами. Постійну підтримку участі спортсменам ветеранам надає Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо Настю з високими спортивним результатом і бажаємо їй та легкоатлетам-ветеранам успішних стартів в чемпіонатах України!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільська районна КДЮСШ,
БРЦФЗН «Спорт для всіх»,
управління гуманітарного розвитку
Бориспільської райдержадміністрації

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"