В Бориспільському районі новий очільник

//В Бориспільському районі новий очільник

В Бориспільському районі новий очільник

2020-02-06T17:42:37+00:00 06 Лютого 2020|

Сьогодні, 6 лютого, очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив громаді Бориспільщини нового голову Бориспільської районної державної адміністрації – Володимира Строканя, призначеного розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 31 січня 2020 року № 88/2020-рп.

Керівник ОДА привітав нового очільника райдержадміністрації, вручив службове посвідчення і побажав Володимиру Івановичу успішно застосувати на державній службі свої знання та досвід роботи у системному бізнесі.

Відбулося активне обговорення проблемних питань району з громадянами у формі діалогу. Мешканці підняли питання ремонту доріг, розвитку інфраструктури, створення нових робочих місць та боротьби з корупцією. Озвучені питання голова ОДА поставив на особистий контроль.

Зокрема, Олексій Чернишов поставив перед новопризначеним головою РДА основні завдання, доручивши забезпечити злагоджену роботу райдержадміністрації в інтересах мешканців Бориспільщини.

У свою чергу новообраний голова РДА подякував Президентові України та голові Київської облдержадміністрації за високу довіру та запевнив присутніх у готовності докласти максимум зусиль для виконання усіх доручень Президента України, Уряду, голови КОДА.

У своєму першому виступі перед громадою новопризначений голова наголосив, що в своїй роботі дотримується принципів: відповідальність, відкритість, законність, командна робота. На командній роботі наголосив і Олексій Чернишов, підкресливши, що місто і район мають разом вирішувати спільні питання Бориспільського краю.

Голова Київської ОДА Олексій Чернишов зауважив Володимиру Строканю, що в нього є три місяці, аби показати ефективну роботу на посаді голови Бориспільської РДА.

 

 

 

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"