В Бориспільському районі будуть проведені командно-штабні навчання

/, УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ/В Бориспільському районі будуть проведені командно-штабні навчання

В Бориспільському районі будуть проведені командно-штабні навчання

2019-11-29T11:47:32+00:00 25 Листопада 2019|

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 30 січня 2019 року № 38, п. 8 Плану основних заходів цивільного захисту Бориспільського району Київської області на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Бориспільської районної державної адміністрації від 26 лютого 2019 року № 72, 28-29 листопаду 2019 року проводиться командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у Бориспільському  районі Київської області за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Бориспільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру на території району».

Навчальні цілі:

  1. Вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів, передбачених плануючими документами територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.
  2. Поглиблення теоретичних знань, набуття практичних умінь з управління силами і засобами під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, а також їх всебічного забезпечення.
  3. Проведення оцінки здатності Бориспільської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області до дій з ліквідації НС природного та техногенного характеру.

Контрольні цілі:

  1. Визначити ступінь готовності органів управління та сил цивільного захисту Бориспільської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Київської області до виконання завдань за призначенням у режимі повсякденного функціонування.

До участі у зазначеному заході залучаються: керівний склад цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, евакуаційна комісія спеціалізовані служби цивільного захисту, структурні підрозділи райдержадміністрації, сили та засоби всіх ланок територіальної підсистеми.

За задумом, практичні заходи будуть відпрацьовуватися в населених пунктах с. Проців, с. Вороньків та с. Іванків, об’єктове тренування буде на території ТОВ «Юніверсал Лоджистік» у с. Велика Олександрівка.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"