Чемпіонат з волейболу серед жіночих та чоловічих команд в м. Житомир

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Чемпіонат з волейболу серед жіночих та чоловічих команд в м. Житомир

Чемпіонат з волейболу серед жіночих та чоловічих команд в м. Житомир

2019-11-19T15:22:42+00:00 19 Листопада 2019|

З 15 по 17 листопада в м. Житомир відбувся Чемпіонат ГО «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з волейболу серед жіночих та чоловічих команд.

Беззаперечним лідером змагань з волейболу серед чоловіків в області є збірна команда Бориспільського району, яка й стала основою команди Київської області. Також, до складу команди ввійшли спортсмени Тетіївського району, міст Біла Церква та Ірпінь.

У своїй підгрупі наші спортсмени-чоловіки, поступившись команді з Вінницької області, здолали суперників з Одеської, Полтавської та Житомирської областей. У півфіналі обіграли команду з Одеської області з рахунком 2:1. У фінальній грі поступились Вінницькій області з рахунком 3:1 і стали срібним призером Всеукраїнського турніру.

У складі команди Київської області срібними призерами України стали Олег Берстеньов, Сергій Кравчук, Євген Гомболевський, Іван Гордієнко, Олександр Гордієнко, Віктор Гордієнко, Юрій Босий (Бориспільський район), Максим Гаврик, Ігор Пінчук, Роман Лєщенко (м. Ірпінь), Олександр Макода (Тетіївський район). В номінації «Кращий зв’язуючий» Чемпіонату визнано Сергія Кравчука (с. Старе).

Також, слід відзначити, що в номінації «Краща ліберо» Чемпіонату визнано Анастасію Барбулат (с. Вороньків), яка виступала в складі жіночої збірної команди Київської області, що стала переможцем Чемпіонату.

Щиро вітаємо наших спортсменів з високим досягненням!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,
сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку
Бориспільської районної державної адміністрації

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"