Уряд схвалив низку рішень для посилення обороноздатності та безпеки держави та громадян

//Уряд схвалив низку рішень для посилення обороноздатності та безпеки держави та громадян

Уряд схвалив низку рішень для посилення обороноздатності та безпеки держави та громадян

2019-11-07T11:54:26+00:00 07 Листопада 2019|

6 листопада, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив низку рішень для посилення безпеки держави та громадян.

Уряд, зокрема, заборонив ввезення в Україну залізничних вагонів з Російської Федерації з 20 листопада 2019 року, а не 1 березня 2020 року, як передбачалось раніше.

Уряд також включив Миколаївський бронетанковий завод до Переліку об’єктів державної власності, які не підлягають приватизації, як такий, що має стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Крім того, Уряд продовжив комплексну програму протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей. Рішення Уряду дозволить створити сучасний кол-центр на 169 працівників, де цілодобово та безоплатно одночасно не менш як 16 операторів невідкладно реагуватимуть на випадки домашнього насильства, надаватимуть консультаційну та психологічну допомогу, передаватимуть ці дані у правоохоронні органи для реагування. За рішенням Уряду до Реєстру буде підключено одночасно близько 10 тисяч користувачів, щоб забезпечити міжвідомчий інформаційний обмін між правоохоронними органами, органами прокуратури, Мінсоцполітики та іншими.

 

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
www.kmu.gov.ua

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"