Відкритий турнір з кросу «Кубок Бориспільщини»

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Відкритий турнір з кросу «Кубок Бориспільщини»

Відкритий турнір з кросу «Кубок Бориспільщини»

2019-10-25T10:51:50+00:00 25 Жовтня 2019|

19 жовтня 2019 року в м. Бориспіль на затишній добре впорядкованій для відпочинку та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів території навколо Олесницького озера відбувся відкритий «Кубок Бориспільщини» серед юнаків і дівчат 2003-2009 років народження, серед юніорів і молоді та чемпіонат Бориспільського району з кросу серед юнаків і дівчат– учнів ЗЗСО.

Його організували і провели Бориспільська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа за підтримки Бориспільського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів, вихованців груп тренерів з міст лівобережної Київщини – Яготина, Переяслав-Хмельницького, Березані, Баришівки, Борисполя та Бориспільського району.

Змагання проводились серед спортсменів у п’яти вікових категоріях на різноманітних індивідуальних кросових дистанціях і командних естафетах. Це дало можливість всім поборотися за нагороди, показати свої вміння, витривалість, майстерність, підготовку, покращували особисті досягнення та здобували досвід участі у змаганнях. Турнір видався доволі представницьким, адже серед легкоатлетів були переможці та призери чемпіонатів Київської області, учасники чемпіонатів України, і зовсім юні спортсмени-початківці, для яких цей старт і отримані нагороди стали першими в житті. Підтримували юних легкоатлетів їхні батьки, які були найпалкішими вболівальниками та жителі міста, що прийшли на прогулянку і зацікавились змаганнями.

Переможцями та призерами «Кубка Бориспільщини» та чемпіонату району з кросу стали вихованці тренерів-викладачів з легкої атлетики районної КДЮСШ Михайла Савченка, Анатолія Олишевця, Олександра Давидова, Геннадія Яцюти – Микита Масінков, Микита Дмитренко, Марк Чайка, Ярослав Сеник, Ніка Гайдаш, Анна Крамар, Катерина Прилепська, Альона Скакун, Валерія Приходько, Йонас Савіцкас, Софія Коробиць, Вікторія Горбатюк, Георгій Рублевський, Дніїл Данкович, Богдан Мироненко, Денис Манченко, Софія Салій, Даша Дзюба, Олександр Андріїшен, Олександр Сірук, Іван Мовляйко, Назар Данилюк, Андрій Олишевець, Артем Лазорко, Назар Саченко.

У командних видах призерами змагань стали:

естафета 4х300 м серед дівчат 2006 р.н. і молодших:
І місце – м. Березань,
ІІ місце – Бориспільський район,
ІІІ місце – с. Гнідин Бориспільський район;

естафета 4х300 м серед юнаків 2006 р.н. і молодших:
І місце – м. Березань,
ІІ місце – Бориспільський район,
ІІІ місце – м. Бориспіль;

естафета змішана 4х500 м серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодших:

І місце – м. Переяслав-Хмельницький,
ІІ місце – смт. Баришівка,
ІІІ місце – м. Яготин.

Ніхто з юних легкоатлетів та тренерів не залишився розчарованим показаними результатами і не шкодував про те, що приїхав на наші змагання. Цьому сприяла і дружня атмосфера турніру, і зустріч з друзями, і нові знайомства, і теплі дні «бабиного літа», що співпали з термінами проведення. А також всім дуже сподобалось місце проведення. Все це викликало багато нових відчуттів і бажання продовжувати наполегливі тренування для досягнення перемог на бігових доріжках та здійснення спортивних заповітних мрій!

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команди в естафетах – кубками.

До зустрічі на нових змаганнях!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільська районна КДЮСШ,
сектор молоді та спорту управління
гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"