Чемпіонат Київщини з волейболу серед юнаків та дівчат 2005 року народження

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Чемпіонат Київщини з волейболу серед юнаків та дівчат 2005 року народження

Чемпіонат Київщини з волейболу серед юнаків та дівчат 2005 року народження

2019-10-25T10:04:05+00:00 25 Жовтня 2019|

19 жовтня відбулися відразу два Чемпіонати Київської області з волейболу.

У м. Ірпінь грали команди юнаків 2005-2006 року народження, а в с. Хотів Києво-Святошинського району змагались в цій же віковій категорії команди дівчат. Учасниками цих змагань стали і збірні Бориспільського району.

До Ірпіня прибули шість юнацьких команд. На груповому етапі наші волейболісти переграли команду Києво-Святошинського району з с. Хотів і поступились ДЮСШ м. Буча з рахунком 2:0 та здобули право грати за третє місце. У матчі за бронзу наші волейболісти обіграли своїх суперників з м. Біла Церква.

Бронзові нагороди за ІІІ місце під керівництвом своїх наставників Оксани Нечипоренко та Володимира Онищенка вибороли гравці команди Нікіта Горбач, Роман Довгай, Максим Козодой, Євген Коломієць, Андрій Уманський, Даниїл Чепурко, Ростислав Гамза, Микола Лотоцький, Владислав Осталецький.

Збірна дівчат району проводила свої ігри в спорткомплексі Хотівського НВК. У підгрупі наші волейболістки поступились з рахунком 0:2 команді спортивного ліцею м. Біла Церква та перемогла команди Іванківського району (2:0) і ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква (2:1). В іграх за четверте-шосте місця, далася взнаки втома. Адже наша команда провела на гру більше за своїх суперниць. Ми поступились більш досвідченим командам міст Бориспіль (1:2) та Буча (0:2). У підсумку у нас шосте місце серед десяти колективів, що прибули на чемпіонат. Найбільшим здобутком нашої команди став ігровий досвід, який вони отримали в іграх з сильними суперниками та проявлена гравцями воля до перемоги.

Честь району під керівництвом тренерів Григорія Орловського та Миколи Гиренка захищали Дарія Курилко, Вікторія Шепотько, Ксенія Конотовська (с. Старе), Віталіна Стоян, Анастасія Лосинець (с. Іванків), Марія Заведій (с. Ревне), Дарина Напень, Даря Лазько, Ельміра Гаращук (с. Кучаків), Анастасія Чепурко (с. Гнідин).

Підтримку участі команд юнаків та дівчат в чемпіонатах забезпечив Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Бориспільська районна КДЮСШ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільська районна КДЮСШ,
БРЦФЗН «Спорт для всіх»,
сектор молоді та спорту управління
гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"