Щорічний турнір з художньої гімнастики “Яготинська осінь”

//Щорічний турнір з художньої гімнастики “Яготинська осінь”

Щорічний турнір з художньої гімнастики “Яготинська осінь”

2019-10-17T13:37:47+00:00 17 Жовтня 2019|

Чотирнадцять юних дівчат – вихованок тренера-викладача з художньої гімнастики Бориспільської районної КДЮСШ Катерини Сориш, 12 жовтня 2019 року у м. Яготин взяли участь у традиційному щорічному турнірі місцевої ДЮСШ «Яготинська осінь». На змагання прибули команди з Києва, Білої Церкви, Броварів, Борисполя, Фастова, Щасливого (Бориспільський район) та Яготина – всього понад сто спортсменок.

Як завжди змагання юних гімнасток стають фестивалем краси, ніжності, грації. Спортивна зала, де проходять змагання, завжди святково прикрашена, лунає музика, вболівальники, серед яких найбільше батьків та рідних учасниць змагань, підтримують спортсменок оплесками, радіють їхнім успіхам.

У нашій дружній команді переможцями та призерами змагань стали Вероніка Канюка, Анастасія Фіалковська, Алла Толкунова, Єва Холоденко, Марія Кірільцева, Юля Толкунова, Мар’яна Покозацька, Аміна Бадахова, Маргарита Віцюк. Також своє уміння та майстерність продемонстрували у своїх виступах Варя Третьякова, Марія Повх, Вероніка Бойко, Міла Малюк, Надія Воронцова.

У нагороду за свої виступи спортсменки отримали медалі, грамоти, статуетки на цінні призи від організаторів та спонсорів турніру.

 

 

Бориспільська районна КДЮСШ,
БРЦФЗН «Спорт для всіх»,
сектор молоді та спорту управління
гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"