Осінній чемпіонат Києва з кросу

//Осінній чемпіонат Києва з кросу

Осінній чемпіонат Києва з кросу

2019-10-17T13:00:23+00:00 17 Жовтня 2019|

Переможницею Осіннього чемпіонату м. Києва з кросу, що проходив на набережній озера Тельбін 12 жовтня 2019 року, стала вихованка Бориспільської районної КДЮСШ Анастасія Волошиненко (с. Іванків). Вона виборола золоту нагороду на дистанції 3000 м. серед жінок з результатом 11:12.

Наші юні та дорослі атлети були учасниками майже всіх дистанцій чемпіонату. Змагались з суперниками, з часом, встановлювали особисті досягнення, але більше ніхто до числа призерів не потрапив. Для декого цей старт став першим у кросових дисциплінах легкої атлетики, викликав нові відчуття, але, схоже, полюбився.

Рівно через тиждень, 19 жовтня у м. Бориспіль на території Олесницького озера, відбудеться відкритий турнір районної КДЮСШ з кросу «Кубок Бориспільщини» серед юнаків та дівчат 2002-2009 років народження. На ньому наші юні спортсмени обіцяли обов’язково покращити свої результати та боротись тільки за перемогу.

Запрошення на змагання надіслані нашим друзям-легкоатлетам з усіх міст і районів лівобережної Київщини. Тож чекаємо цікавих стартів.

 

 

Бориспільська районна КДЮСШ,
БРЦФЗН «Спорт для всіх»,
сектор молоді та спорту управління
гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"