Бронзова нагорода чемпіонату України з бігу на 1 милю у нашої легкоатлетки

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Бронзова нагорода чемпіонату України з бігу на 1 милю у нашої легкоатлетки

Бронзова нагорода чемпіонату України з бігу на 1 милю у нашої легкоатлетки

2019-10-02T14:58:54+00:00 02 Жовтня 2019|

Ювілейна XV «Буковинська миля» та чемпіонат України з бігу на 1 милю традиційно відбулись у Чернівцях 29 вересня 2019 року.

Бронзовою призеркою чемпіонату серед молоді (жінки) стала Анастасія Волошиненко (с. Іванків), вихованка Бориспільської районної КДЮСШ, яку вже чотири роки тренує Михайло Савченко.

В елітних номінаціях абсолютними переможцями забігів стали Володимир Киц (Київська область) та Діана Ткаченко (Киричук) (Миколаївська область).

У підсумку, завдяки високим місцям наших спортсменів, збірна Київщини посіла ІІ місце у командному заліку.

Ці змагання завжди проходять в святковій атмосфері, на повному позитиві. В чому заслуга організаторів та коментатора – журналіста, спортивного діяча, а нині народного депутата України Георгія Мазурашу. Сюрпризним почесним гостем заходу цього разу був зірковий веслувальник (каное) – дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан з Одеси. А головним організатором є місцевий зірковий олімпієць – кращий спортсмен України 2006 року, чемпіон Європи (2005) та світу (2006) з бігу на 1500 м Іван Гешко. Тож переможцям і призерам чемпіонату було приємно отримувати заслужені нагороди з рук відомих спортсменів!

Традиційно національним змаганням передував масовий забіг для всіх охочих на дистанцію 2 милі (3218 м). З великим задоволенням долали цю дистанцію разом з тисячами місцевих любителів бігу і ми.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільська районна КДЮСШ,
сектор молоді та спорту управління
гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"